La Solitaire URGO Le Figaro

La Solitaire URGO Le Figaro je celosvětově známý závod jachet, velmi populární ve Francii, odkud Urgo pochází.

 

urgo medical le figaroURGO Group se stala oficiálním partnerem tohoto závodu poprvé v roce 2016 a zavázala se stát se hlavním partnerem závodu po následující tři roky (2017-2019).

Závod La Solitaire URGO Le Figaro se poprvé konal v roce 1970. Je to legendární závod plachetnic se čtyřmi etapami – třemi ve Francii a jednou v zahraničí. Jedná se o závod na plachetnici, kdy se loď řídí pouze jednou rukou, a ve kterém jsou všichni soutěžící na stejné úrovni. Je uznáván jako jeden z nejnáročnějších závodů nejen fyzicky, ale i technicky.

Účast na této prestižní profesionální soutěži je pro URGO velkou ctí a jsou na svoji účast náležitě pyšní.

 

Skupina URGO vždy podporovala závody plachetnic, s nimiž sdílí společné hodnoty, jako je odvaha, houževnatost a odhodlání. Každý rok se v závodě Solitaire URGO Le Figaro objeví brilantní nováčci. Ve skupině URGO sledujeme také rostoucí mladé talenty, pro které jsou připraveny další vzdělávací programy v rámci skupiny – Urgo Consulting a Urgo Leadership Program. Pro naši společnost je to odvaha a podnikání, které napomáhají inovacím v rámci skupiny.

Sport a plachtění jsou pro URGO také přirozeným prostředím, ve kterém můžeme testovat vyvíjené zdravotnické produkty za extrémních podmínek. V minulosti jsme byli spojováni s velkými jmény ze sportů jako je rugby, lyžování nebo atletika a naše výrobky v oblasti první pomoci a doplňků stravy jsou také dobře známé mezi kapitány lodí.

Více než sponzoring. Je to závazek.

Naše cíle

  • Nadále pokračovat v úzké spolupráci s tímto závodem, protože je pro nás zdrojem hrdosti a vnitřní motivace. Myslíme si, že je to pro každého z nás příležitost investovat sám do sebe čas a vědomosti.
  • Používání tohoto partnerství jako prostředku pro informování lidí o našich inovativních projektech v oblasti Advanced Wound Care, léků a související zdravotní péče.
    K podpoře tohoto závodu plachetnic uskuteční URGO v různých fázích závodu preventivní zdravotní kampaně pro širokou veřejnost. Bude nabízet námořníkům soupravu URGO první pomoci a odhalí sportovní vesnici „URGO“, ve které představí naše aktivity v oblasti lékařské péče, zdravotní péče pro spotřebitele a související zdravotní péče.
    Nadace URGO bude také podporovat dosažení dětského snu s Petits Princes Association, která mu umožní vstoupit na jednu z etap závodu.

2017: 48. ročník na moři

Závod La Solitaire Urgo Le Figaro se v roce 2017 konal od 4. do 25. června. Závod začínal v Bordeaux / Pauillac a plulo se směrem k španělskému Gijonu. Poté závod zamířil zpět do Francie k městu Concarneau-Cornouaille, který hostil třetí etapu. Závěrečné finále proběhlo ve městě Dieppe v Normandii 22. června.

Více informací o závodu si můžete přečíst na oficálních stránkách: http://lasolitaire-urgo.com