Návštěva zaměstnanců URGO V EB CENTRU a kanceláři DEBRA ČR

Tým URGO v rámci svého lednového teambuildingu a CSR aktivit navštívil brněnské EB centrum a kancelář DEBRA ČR. EB Centrum ČR je specializované pracoviště, které vzniklo v roce 2001 při Dětském kožním oddělení FN Brno, v Dětské nemocnici, v Černých Polích. Jeho zakladatelkou je prim. MUDr. Hana Bučková, Ph.D., která se již více než 20 let zabývá problematikou nemoci motýlích křídel (EB).  Na světě žije asi půl miliónů lidí s EB, v Evropě je to 30 000 a v České republice asi 250 až 300 pacientů s EB. Aby se předcházelo komplikacím tohoto onemocnění, koncem 20. století v pokrokových státech vznikla EB centra, která soustředí tým specialistů různých odborností, kteří o pacienty pečují.

urgo a debra 1

Součástí prohlídky  EB centra bylo setkání s prim. MUDr. Hanou Bučkovou, Ph.D. Zaměstnanci URGO měli možnost získat komplexní informace o péči poskytované pacientům s nemocí motýlích křídel a zeptat se na veškeré podrobnosti, které je zajímaly.

Další částí programu byla návštěva organizace DEBRA ČR, kde zaměstnanci URGO pomáhali s inventurou propagačních letáků a dárečků a byli nápomocní i v dalších aktivitách, které měla organizace DEBRA ČR naplánované. Zároveň měli možnost setkat se s Lucií Markovou, ředitelku DEBRA ČR a popovídat si tak v rámci společného pracovního oběda o celé řadě zajímavých témat. Setkání bylo zakončeno přednáškou o aktivitách DEBRY ČR. Celý tým URGO si obě setkání velmi užil, děkuje tímto všem kolegům z EB CENTRA a DEBRA ČR za veškerou organizaci setkání a těší se na další společné aktivity.

http://www.ebcentrum.cz/

https://www.debra-cz.org/

 

Žádné komentáře
Odeslat komentář
Jméno
E-mail
URL